شرکت سرام پخش سورن

شرکت بین المللی سرام پخش سورن با نام تجاری بازرگانی مونوپل در سال 1377 با تکیه بر دانش و تجربه در زمینه پخش محصولات ساختمانی در کلیه پایانه‌های فروش با تمرکز بر خرده‌ فروشی آغاز کرد . پوشش پخش مونوپل در ابتدا محدود به استان‌های تهران و البرز بود ، اما در حال حاضر شرکت سرام پخش سورن در اکثر استان‌ها عاملین فعال دارد .

همیشه تغییر توسط کسانی انجام میشود که می‌توانند آینده را به وضوح ببینند و چالش‌های آینده را امروز پیش‌بینی کنند . ما از طریق توسعه و ارتباطی پایدار از تامین‌کننده تا مصرف‌کننده ، همواره در این مسیر با ایجاد فرهنگی درست در درون سازمان ، به دنبال ایجاد و ارائه ارزش به شرکای تجاریمان و مصرف‌کنندگان در آخرین و مهم‌ترین جایگاه این فرایند بوده‌ایم . و در ادامه این مسیر ، قصد داریم با تکیه بر خلاقیت و ارزش بالا برای کارکنان و مشتریان ، علاوه بر کسب جایگاه نخست در صنعت توزیع کشور ، بتوانیم به مهم‌ترین توزیع‌کننده محصولات ساختمانی تبدیل شویم .
گالری مونوپل
مشاهده گالری

داستان ما

شرکت بین المللی سرام پخش سورن با نام تجاری بازرگانی مونوپل در سال 1377 با تکیه بر دانش و تجربه در زمینه پخش محصولات ساختمانی در کلیه پایانه‌های فروش با تمرکز بر خرده‌ فروشی آغاز کرد . پوشش پخش مونوپل در ابتدا محدود به استان‌های تهران و البرز بود ، اما در حال حاضر شرکت سرام پخش سورن در اکثر استان‌ها عاملین فعال دارد . شرکت سرام پخش سورن طی دو دهه فعالیت در زمینه عرضه و توزیع محصولات کاشی دیوار و سرامیک کف ، پرسلان ، چینی بهداشتی و چسب گام برداشته است و جایگاه ویژه و سهم قابل قبولی از بازار را به دست آورده . مؤسس این شرکت آقای علیرضا صباغ زادگان و مدیرعامل آن آقای حسام صباغ زادگان از کارآفرینان برتر و فعالان مؤثر این عرصه هستند .

سخن موسس شرکت

بعد از حضور در صنایع مختلف و تجارب کاری مرتبط ، به این نتیجه رسیدم که بزرگ‌ترین مشکل نظام توزیع ما ، به‌روز نبودن روش‌ها و اصرار به شیوه‌های غلط و سنتی است . از این رو بود که بعد از مطالعات و مشاهدات شرکت‌های توزیع بین‌المللی ، شرکت بازرگانی مونوپل را تاسیس کردیم تا فاصله‌ بین نظام تولید و نظام توزیع به حداقل برسد . با تکیه بر دانش و مدیریت نوین ، در شرکت بین‌المللی سرام پخش سورن ، روش توزیع مویرگی در سطح استان تهران و سطح کشور را برگزیدیم و همه سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای متناسب با این روش‌ را هم فراهم کردیم . این موفقیت و گسترش روزافزون شرکت سرام پخش سورن ، افتخاری ملی است که با تلاش مدیران و همت همکاران و اعتماد صاحبان برند به دست آمده است .